• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • В Іванівській ЗШ І-ІІ ступенів відбулося свято останнього дзвінка.

В Іванівській ЗШ І-ІІ ступенів відбулося свято останнього дзвінка.

2015-05-29

/Files/images/фото 1.JPG

29 травня в Іванівській ЗШ І-ІІ ступенів відбулося свято останнього дзвінка.

/Files/images/фото 2.JPG

На святі були присутні батьки учнів, голова села Жайворонок Микола Дмитрович та директор ТОВ «Мас Агро» Середа Іван Якович.

/Files/images/фото 3.JPG

Випускників школи привітали зі святом учні початкових класів. На згадку про шкільні роки вони подарували дзвоники, пам’ятні подарунки та веселі пісні і танці.

/Files/images/фото 4.JPG

Хвилюючим було привітання від батьків випускників Олинець Ольги Іванівни. Напутні слова сказали голова села та директор «Мас Агро».

/Files/images/фото 5.JPG

Директор школи Жаленко Віктор Миколайович нагородив дипломами та грамотами кращих учнів школи (Соколову Каріну, Мирончука Назара, Мирончука Дениса, Стукало Сніжану, Кишлали Івана )за досягнуті ними успіхи у навчанні та участь у конкурсах.

/Files/images/фото 6.JPG

Цінний подарунок отримав учень 6 класу Бердник Андрій за зайняте І місце у конкурсі на відзначення 100-річчя дня народження О.В.Гіталова Героя Соціалістичної Праці.

/Files/images/фото 7.JPG

Приємною новиною стало визнання досягнень студії «Іллюзіон». Вже не вперше робота учасників студії під керівництвом Пащенка Олега Анатолійовича удостоєна міжнародної нагороди (ІІ місце).

Випускники школи подякували всім, хто турбувався про них у шкільні роки.

«Последний звонок, простые слёзы.

Взрослая жизнь, сменила грёзы…..»

Звучало у виконанні випускниці Кульбіцької Ірини

/Files/images/фото 8.JPG

Свято закінчилося, відлунав останній дзвінок. Попереду ще навчальна практика в учнів 5-8 класах, екскурсі у молодших школярів. Та все ж таки незабаром довгоочікувані канікули.

Кiлькiсть переглядiв: 214

Коментарi