• Вы находитесь здесь:

  • Главная
  • Мероприятия

"На лісовому перехресті"


Организатор : вихователі табору та вч. англійської мови


Дата начала: 15.06


Дата окончания: 15.06


Время начала: 08:00


Время окончания: 14:00


Место проведения мероприятия: Іванівська ЗШ І-ІІ ступенів


Описание :

В передостанній день табору "Струмочок" мовна група на чолі з вчителем провели гру-естафету "Моя казка з орігамі" .Діти складали фігури тварин, малювали розмальовки на свої улюблені казки, згадували вивчену лексику та граматичний матеріал. В кінці гри діти із задоволенням склали загальну колективну казку "Ми - Українці", використовуючи свої поробки та розмальовки, виконуючи роль своїх улюблених персонажів.

По закінченню занять мовної групи всі діти готувалися до закриття табору. Передсвятковий день. Учні готувалися до святковогоконцерту "Закриття табору "Струмочок"". Кожен загін працював старанно та активно.

Відбулося свято "На лісовому перехресті". Діти відгадували загадки, ребуси, кросворди.

Проведено заняття на тему "Природа в рідному селі" яке відбувалося на природі, свіжому повітрі. Вижованці із захопленням збирали пльві квіти, плели вінкита гірлянди з квітів, трави проявляючи неабиякий інтерес до навколишньої краси. Складали міні-твори на тем "Я люблю своє село" та "Яким би було моє село аби..." Весело та швидко пройшов час, діти з нетерпінням чекали на оголошення переможців та на призи. Найактивніші учасники отримали солодкі призи, сувеніри, грамоти./Files/images/tabr_2016/SAM_4714.JPG/Files/images/tabr_2016/SAM_2841.JPG/Files/images/tabr_2016/SAM_2759.JPG/Files/images/SAM_2704.JPG